Nasze produkty

Światłowód

Kabel światłowodowy, zwany także kablem światłowodowym, to zespół służący do przesyłania informacji za pomocą impulsów światła. Kable światłowodowe są zbudowane z jednego lub więcej włókien światłowodowych, wzmocnionych i zabezpieczonych specjalnym materiałem, aby mieć dobre właściwości fizyczne podczas budowy linii telekomunikacyjnych.

Światłowód to technologia, która pozwala światłu przemieszczać się wzdłuż cienkich szklanych rur. Szklane rurki mają specjalną średnicę, zwykle 9/125 dla połączeń jednomodowych. Włókna produkowane różnymi technologiami gwarantują wskazany promień gięcia rury według norm G652D, G657 A1, G657 A2. Rdzenie światłowodowe są pokryte tuszem w różnych kolorach, co ułatwia połączenie podczas łączenia żył kablowych.

Jera ma różne typy kabli, które zależą od obszaru zastosowania, takie jak:
1) Główny kabel światłowodowy
2) Kabel światłowodowy FTTH drop
3) Kabel światłowodowy do dystrybucji wewnętrznej
4) Kanałowy kabel światłowodowy
Różne typy kabli składają się z różnych komponentów i są używane do różnych zastosowań. Niektóre zastosowania wymagają wodoodporności, wysokiej wytrzymałości mechanicznej, odporności na promieniowanie UV, a my wzmacniamy niektóre materiały (drut stalowy, RFP, przędza aramidowa, galaretka, rura PVC itp.) W kablu, aby poprawić jego wydajność.

Jera z powodzeniem zintegrowała rozwiązanie światłowodowe do budowy sieci GPON, FTTx, FTTH. Nasze kable światłowodowe mogą być stosowane na trasach pętli centralnej lub ostatniej mili w budynkach przemysłowych, transporcie kolejowym i drogowym, budynkach przemysłowych, centrach danych itp.

Nasz kabel został zweryfikowany w laboratorium fabrycznym lub laboratorium strony trzeciej, inspekcja lub test, w tym test strat wtrąceniowych i powrotnych, test wytrzymałości na rozciąganie, test cykliczny temperatury i wilgotności, test starzenia UV itp., Które są zgodne z normami IEC-60794, RoHS i CE.

Jera oferuje wszystkie powiązane akcesoria do pasywnej dystrybucji sieci światłowodowej, takie jak: zacisk światłowodowy, kable światłowodowe, zamknięcia splotów światłowodowych, skrzynka zaciskowa światłowodu itp.

Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji!